• img-book

  Лорен Лејн


ISBN: 978-608-4672-69-2

А што по бакнежот?

од: Лорен Лејн
5 од 5 од 6 оцени на читатели
6 оцени од читатели

Џули Грин обожава кратки и слатки љубовни авантури. Секси први состаноци, неодоливи први бакнежи, пеперутки во стомак. Но тренерки, пица и гледање филмови со дечко во петокот навечер? Грозно. Но кога ја добива најтешката приказна во нејзината кариера – од прва рака да открие и да напише како авантурите преоѓаат во сериозни врски – ѝ треба некој доволно храбар маж што ќе ѝ даде шанса за нешто повеќе на девојката што не сака да чуе за љубов.

И Мичел Форбс во друг случај би бил идеалниот маж за тоа. Невозможно згодниот воркохолик кој е познат само по долгите врски би требало да биде совршениот субјект за „истражувањето“ на Џули. Но она што таа не го знае е дека Мичел сега сака само кратка и несериозна авантура за првпат во животот. Впрочем, се има обложено дека може да го изведе тоа. И долгоногата новинарка позната по тоа што секогаш бега од љубов е баш онаква девојка каква што му треба.

button-new

390 ден

Моментално недостапна

Запознајте се со авторот
avatar-author
- Lauren Layne
Лорејн Лејн е најпродаван автор според USA TODAY на повеќе од десет комедии.  Како веб маркетинг менаџер од Сиетл, во 2011 година Лорен се сели во Њујорк и целосно му се посветува на пишувањето.
Книги од Лорен Лејн
Рецензија на уредник

Сè уште нема. Проверете повторно за некое време.

Детали

ISBN: 978-608-4672-69-2
Издавач: Издавачка куќа Сакам Книги
Година на издавање: 2016
Број на страници: 216

 1. :

  5 out of 5

  Интересна и лесна за читање. 🙂

 2. :

  5 out of 5

  Убаво,лесно и интересно книгиче,за релакс е супер!🙂

 3. :

  5 out of 5

  Љубвно-хумористична книга што не те остава на раат, сѐ додека не ја прочитаташ.

 4. :

  5 out of 5

  Интересна приказна, полна со хумор и романса 😀 Вреди да се прочита.

 5. :

  5 out of 5

  Феноменална книга!
  Немојте да се мислите дали да е прочитате оваа книга или не, без двоумење нарачајте си ја книгава и во најбрз можен рок прочитајте ја 😀 оти е супер одлична книга! 🙂

 6. :

  5 out of 5

  Супер!