• img-book

  Лорен Лејн

Попуст!

ISBN: 978-608-4672-71-5

Тој рече, таа рече

од: Лорен Лејн
5 од 5 од 5 оцени на читатели
5 оцени од читатели

Како една од главните колумнистки на Stilleto, Грејс Брајтон се има прославено предупредувајќи ги жените за расипани, неверни лажговци. Таа само никогаш не се посомневала дека и нејзиниот свршеник би можел да биде еден од нив.

Џејк Мелоун сака да му се врати на својот стар авантуристички, спонтан живот и точно знае како да го изведе тоа. Во Oxford се отвора нова секција за патувања и Џејк – без жена, деца и подготвен да живее каде било – е совршен за работата… само што неговата репутација на плејбој не му влева многу доверба на неговиот шеф. За да ја добие работата, мора да се согласи на заедничкиот проект со Stilleto. Но по само еден состанок со неодоливата, дрска и сензационална Грејс Брајтон, Џејк почнува да ја сфаќа оваа задача многу посериозно.

button-new

390 ден234 ден

1 на залиха

Количина:
Запознајте се со авторот
avatar-author
- Lauren Layne
Лорејн Лејн е најпродаван автор според USA TODAY на повеќе од десет комедии.  Како веб маркетинг менаџер од Сиетл, во 2011 година Лорен се сели во Њујорк и целосно му се посветува на пишувањето.
Книги од Лорен Лејн
Рецензија на уредник

Сè уште нема. Проверете повторно за некое време.

Детали

ISBN: 978-608-4672-71-5
Издавач: Издавачка куќа Сакам Книги
Година на издавање: 2016
Број на страници: 275

 1. :

  5 out of 5

  Малку поразлична приказна од другите во серијалот и баш е убава!🥰

 2. :

  5 out of 5

  Одлична 😀

 3. :

  5 out of 5

  Како и секогаш најдобра! Лорен Лејн <3

 4. :

  5 out of 5

  Браво Сакам книги секогаш изненадувате со најдоброто.
  Само што ја прочитав книгава и ми се допадна многу повеќе од предходната, а веќе ја чекам и третата книга од Лорен Лејн се надевам за брзо…:))

 5. :

  5 out of 5

  Колку сум само радосна што има превод на уште една книга од Лорен Лејн *јупииии!*