• img-book

  Никола Јун

MKD
Попуст!

ISBN: 978-608-4672-82-1

Сè, баш сè

од: Никола Јун
5 од 5 од 4 оцени на читатели
4 оцени од читатели

Мојата болест е ретка колку што е позната. Во основа, јас сум алергична на светот. Не излегувам од дома, немам излезено од дома цело седумнаесет години. Единствените луѓе што ги гледам се мајка ми и мојата болничарка, Карла.

Но тогаш, еден ден, пред соседната куќа доаѓа камион за селење. Погледнувам низ прозорецот и го гледам него. Тој е висок, убаво мускулест и целиот облечен во црно – црна маица, црни фармерки, црни патики и црно плетено капче што целосно му ја покрива косата. Ме забележува дека го гледам и зјапа во мене. И јас зјапам во него. Се вика Оли.

Можеби не можеме да ја предвидиме иднината, но можеме да предвидиме некои работи. Пример, јас сум сигурна дека ќе се заљубам во Оли. И прилично сум сигурна дека ќе биде катастрофа.

button-new

380 ден 250 ден

Количина:
Додадена
Клучни зборови: , ,
Запознајте се со авторот
avatar-author
1972
Никола Јун е автор на светскиот бестселер Сè, баш сè и број 1 Њујорк Тајмс бестселер. По книгата веќе е снимен и истоимениот филм кој се прикажува во кината во повеќе од 30 земји.
Книги од Никола Јун
Купи
Додадена
Рецензија на уредник

Сè уште нема. Проверете повторно за некое време.

Детали

ISBN: 978-608-4672-82-1
Издавач: Издавачка куќа Сакам Книги
Година на издавање: 2017
Број на страници: 301

 1. (го има купено овој производ од сајтот):

  5 out of 5

  Многу убава љубовна приказна,уживав во секоја страница!🤗

 2. :

  5 out of 5

  Одлична приказна, препорачувам 🙂

 3. :

  5 out of 5

  Ја препорачувам од срце.

 4. :

  5 out of 5

  Неодамна го гледав филмот (Everything, Everything) и многу ми се допадна, но кога ја прочитав книгата сфатив колку прекрасна е таа, прочитајте ја , нема да зажалите☺