• img-book

Џорџ и големиот прскот

Дали некогаш сте сакале да патувате во вселената?

Запознајте го Џорџ. Тој е обично момче со неверојатна тајна – има можност да доживува меѓугалактички авантури!

Придружете му се во битката против лошиот бунтовен научник, кој по секоја цена сака да го саботира највозбудливиот – и опасниот експеримент на векот.

Смртоносната бомба чука.

Целиот свет гледа.

Дали Џорџ може да го сопре вториот ГОЛЕМ ПРСКОТ?

600 ден

1 на залиха

Количина:
За книгата

“Џорџ и големиот прскот”

Уште нема коментари за овој производ.