• img-book

Список за читање

Незаборавен и трогателен дебитантски роман за тоа како случајна средба со список за читање во една библиотека помага да се создаде неверојатно пријателство помеѓу двајца различни луѓе во едно лондонско предградие.

490 ден

2 на залиха

Количина:
За книгата

“Список за читање”

Уште нема коментари за овој производ.