• img-book

Скарлет и Блесок

Скарлет и Блесок уживаат во Академијата за еднорози. Тоа е совршено место каде што можеш да се забавуваш, а и да бидеш палав!

Волшебното езеро почнува да замрзнува и можно е да се затвори училиштето! Скарлет и Блесок не можат да поднесат да бидат разделени, па одлучуваат да откријат кој стои зад големото замрзнување и да ги вратат работите на свое место…

250 ден

1 на залиха

Количина:
За книгата

“Скарлет и Блесок”

Уште нема коментари за овој производ.