img-book

Сијаличка за читање со штипка

Мала, практична сијаличка за читање со штипка. Цврста и со минималистички дизајн. Совршена за подарок.

На залиха има само целосно црни сијалички; оние во боја се распродадени.

140 ден

Распродадено

За книгата

“Сијаличка за читање со штипка”

Уште нема коментари за овој производ.