• img-book

Претседателот исчезна

Политички трилер каков што може да напише само претседател на САД.

Претседателот исчезна. Цел свет е во шок. Причината за неговото исчезнување е многу пострашна отколку што можете да замислите.

Благодарение на зачудувачките детали кои можат да му бидат познати само на претседател на САД и неизвесноста каква што може да создаде само писател како Џејмс Патерсон, пред нас е најавтентичниот и највозбудливиот политички трилер на декадата.

420 ден

1 на залиха

Количина:
За книгата

“Претседателот исчезна”

Уште нема коментари за овој производ.