• img-book

Одберете си сопствен среќен крај: Повик на Дивината

Првиот наслов од новите романи за млади, каде што вие сте директен учесник во текот на приказната. Додека читате ќе бидете ставени пред повеќе патеки и само од вас и вашиот избор ќе зависи судбината на нашата хероина! Возбудливо, зар не?!

250 ден

3 на залиха

Количина:
За книгата

“Одберете си сопствен среќен крај: Повик на Дивината”

Уште нема коментари за овој производ.