• img-book

Малата црвена кокошка

Запознајте се со сите животни од фармата преку оваа интересна приказна. Преку звучниот модул, вашето дете може да го слушне текстот од секоја страница и самостојно да ужива во приказната.

315 ден

1 на залиха

Количина:
За книгата

“Малата црвена кокошка”

Уште нема коментари за овој производ.