• img-book

Како да правите ништо

Се чини невозможно да се избегне денешниот свет во кој технологијата е едизајниранада го купува и да го продава нашето внимание, а нашата продуктивност со подароци нонстоп. Но во овај инспиративен водич за отфрлање на вниманието, уметницата и критичарка Џени Одел ни покажува како можеме да ги вратиме нашите животи.

420 ден

1 на залиха

Количина:
За книгата

“Како да правите ништо”

Уште нема коментари за овој производ.