img-book

ISBN: 978-608-247-908-8

Исидора Мун слави роденден

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете.

Исидора обожава да оди на детски роденденски забави и сега ќе има и сопствена роденденска забава!

Но, кога роденденската забава ја организираат мајка и и татко и, забавата нема да биде како оние на кои била досега.

350 ден

2 на залиха

Количина:
За книгата
Детали

ISBN: 978-608-247-908-8
Издавач: Арс Ламина
Година на издавање: 2017
Број на страници: 128

“Исидора Мун слави роденден”

Уште нема коментари за овој производ.