• img-book

Исидора Мун оди на свадба

Исидора Мун е посебна бидејќи е поинаква.

Мајка ù е самовила, татко ù е вампир, а таа е по малку од двете.

Исидора ќе биде деверица на свадбата на тетка ù и мнооогу е возбудена! Но, откако нејзината палава братучетка ќе замеша прсти со малку волшебни палавштини, денот што треба да биде посебен, нема да тече баш како подмачкано.

Може ли Исидора да се погрижи да има среќен крај?…

290 ден

1 на залиха

Количина:
За книгата

“Исидора Мун оди на свадба”

Уште нема коментари за овој производ.