img-book

ISBN: 978-608-259-351-7

Исидора Мун оди на панаѓур

Мајка ѝ е самовила, а татко ѝ е вампир, а таа е по малку од двете.

Исидора со нетрпение ја очекува нејзината прва посета на панаѓурот, но кога ќе пристигне таму, не е ни приближно толку волшебно како што очекуваше.

Можеби едно благо замавнување со волшебното стапче или, пак, капка волшебна напивка би можела да го направи панаѓурот навистина спектакуларен…

Што би можело да тргне наопаку…?

290 ден

2 на залиха

Количина:
За книгата
Детали

ISBN: 978-608-259-351-7
Издавач: Арс Ламина
Година на издавање: 2019
Број на страници: 128

“Исидора Мун оди на панаѓур”

Уште нема коментари за овој производ.