img-book

ISBN: 978-608-247-907-1

Исидора Мун оди на кампување

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете.

Па, кога сите заедно ќе отидат на кампување на море, можат да се случат некои работи што не се баш вообичаени…

Од печење шеќерлеме на логорски оган до спријателување со

сирена – посебни нешта се случуваат кога е вклучена Исидора!

290 ден

1 на залиха

Количина:
За книгата
Детали

ISBN: 978-608-247-907-1
Издавач: Арс Ламина
Година на издавање: 2017
Број на страници: 128

“Исидора Мун оди на кампување”

Уште нема коментари за овој производ.