img-book

ISBN: 978-608-247-906-4

Исидора Мун оди на балет

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете.

Исидора обожава балет, особено кога е облечена во нејзиното црно блескаво фустанче и едвај чека да оди на вистинска балетска претстава заедно со нејзините соученици.

Но, кога се крева завесата, каде е Розовото зајаче?

290 ден

1 на залиха

Количина:
За книгата
Детали

ISBN: 978-608-247-906-4
Издавач: Арс Ламина
Година на издавање: 2017
Број на страници: 128

“Исидора Мун оди на балет”

Уште нема коментари за овој производ.