• img-book

За мачките, за нотите и за бубачките

Ако ѕирнеш низ овие три прозорци, ќе дознаеш зошто Маја е тажна, на што се радува Ѕвезда и од што се плаши Милан. Пред тебе ќе се отвори нова галаксија и Стара планина. Ќе откриеш како звучи еден бибер-акорд и зошто во некои соби секогаш е мрак. Ќе се зборува за мачките, нотите, бубачките и радосните моменти. Секоја детска соба е една приказна…

150 ден

1 на залиха

Количина:
За книгата

“За мачките, за нотите и за бубачките”

Уште нема коментари за овој производ.