• img-book

Господи, очисти ги моите гревови

Практичен прирачник за Светата Тајна Покајание и Исповед

ЗборникПоуки за покајанието од Светите Отци, Архимандрит Јован Крестјанкин, Схиигумен Сава Псково-Печерски, Старец Филотеј Зервакос, Игумен Никон Воробјов, Св. Лука Војно-Јасенецки, Архимандрит Рафаил Карелин

150 ден

Моментално недостапна

За книгата

“Господи, очисти ги моите гревови”

Уште нема коментари за овој производ.