img-book

Букмарк You can take a good book…

Висококвалитетен магнетски обележувач за страници, идеален за подарок за секој љубител на книгите.

Многу практичен и кул, со голем избор на дизајни за сите возрасти.

Букмаркерите се изработени од квалитетен гумиран материјал, кој е магнетизиран од двете страни за лесно и сигурно прикачување на книги, весници, списанија и сл.

Димензии: 176х45mm кога е отворен.

150 ден

9 на залиха

Количина:
За книгата

“Букмарк You can take a good book…”

Уште нема коментари за овој производ.