• img-book

    Колин Хувер

Безнадежно

од: Колин Хувер

Лажни вистини и вистински лаги во тајните ходници на животот на

седумнаесетгодишната Скај. Приказна навидум безнадежна за средбата помеѓу двајца млади луѓе која ќе Ве врати во времето на Вашата прва љубов.

600 ден

3 на залиха

Количина:
Запознајте се со авторот
avatar-author
- Colleen Hoover - 1979
Колин Хувер е бр.1 најпродаван автор според Њујорк тајмс и воедно авторка на единаесет романи и пет новели. Хувер главно пишува книги кои спаѓаат во категорија книги за млади, а својата прва книга „Само пријатели“ ја објави во јануари 2012 година.
Книги од Колин Хувер
Surova ljubov
Купи
Верити
Купи
Site tvoi sovrsenosti.cdr
Купи
7
Купи
89
Купи
49
Купи
47
Купи
21
Купи
За книгата
Детали

Издавач: Арс Ламина
Година на издавање:
Број на страници:

“Безнадежно”

Уште нема коментари за овој производ.